Junior

Nawilżany papier toaletowy Velvet Junior został stworzony z myślą o Twoim dziecku. Zapewnia uczucie świeżości i czystości każdego dnia. Możliwość używania go po każdym skorzystaniu z toalety, tak samo jak papieru suchego, oraz brzoskwiniowy zapach zachęcają dzieci do nauki samodzielności w higienie toaletowej. Delikatna formuła, odpowiednie pH oraz zawartość kwasu mlekowego sprawiają, że produkt może być bezpiecznie stosowany do higieny miejsc intymnych. Można go bez obaw spłukiwać w toalecie, ponieważ jest biodegradowalny tak jak zwykły papier toaletowy.

Opakowanie ma wygodne zamknięcie z klapką, która zabezpiecza produkt przed wysychaniem. W środku znajdują się 42 miękkie listki papieru nawilżanego Velvet.

Właściwości

  • Subtelny zapach

  • Testowany dermatologicznie

Powrót

1. Z czego wykonany jest nawilżany papier toaletowy Velvet?

Papier ten wytwarzamy z opatentowanej włókniny – wyjątkowo miękkiej, wykonanej z surowców pochodzenia naturalnego i biodegradowalnej.

2. Czy nawilżany papier toaletowy Velvet nie zapcha mojej toalety?

Włóknina, z której jest wykonany, spełnia normy określone dla tego typu produktów przez międzynarodowe zrzeszenia producentów wyrobów z włóknin – INDA i EDANA. Można wrzucać nawilżany papier Velvet do toalety dokładnie tak samo, jak zwykły suchy papier toaletowy.

3. Czy nawilżany papier toaletowy Velvet jest antybakteryjny?

Nie, ten produkt nie ma właściwości antybakteryjnych. Zawiera jednak łagodne składniki myjące.

4. Gdzie mogę kupić papier Velvet?

Papier Velvet dostępny jest w większości hiper- i supermarketów w Polsce, w drogeriach, halach Cash & Carry oraz hurtowniach. Poza tym produkty Velvet można znaleźć w wielu lokalnych sklepach (chemicznych i przemysłowych). Jeśli chcesz kupić papier Velvet do swojego sklepu lub punktu HoReCa, prześlij nam swoje dane za pośrednictwem adresu e-mail: kontakt@velvetcare.pl Przekażemy informację do naszego działu handlowego i skontaktujemy się z Tobą.